LIDERZE JESTEŚ GOTÓW NA ZMIANY?

Tak!Nie!

LIDERZE JESTEŚ GOTÓW NA ZMIANY?

Tak!Nie!

Budowanie Mistrzowskiego Zespołu | Autorytet Liderki

%

Warsztaty

%

Teoria

okładka kursu Lider w zespole psychologia zarządzania

Cel Lidera

Budowanie wartości poszczególnego pracownika, wspieranie, docenianie oraz umiejętne przydzielanie zadań zgodnie z predyspozycjami, cechami osobowości, talentami czy biostrukturą mózgu.

Dzięki temu zbuduje stałe i dopasowane zespoły, które w poczuciu pełnego zaangażowania i silnej motywacji zrealizują założone cele.

Autentyczność i pewność siebie Lidera

Pozwala świadomie zarządzać i komunikować się ze współpracownikami co przełoży się na budowanie marki oraz pozytywny wizerunek Lidera wraz z organizacją.

Witaj – nazywam się Justyna Bielenda

Chcę się z Tobą podzielić swoim oraz moich klientów doświadczeniem w budowaniu stałych lojalnych zespołów.

Pomogę Tobie w pierwszej kolejności poprzez mental trening wzmocnić samego siebie, a następnie przejdziemy przez kompetencje miękkie w formie warsztatów i zadań do wykonania.

Przygotowałam również dla Ciebie studia przypadku oraz gry i zabawy, które wykorzystasz w pracy z zespołem – gwarantuję, że jeśli będziesz systematyczny to Twoja skuteczność wzrośnie kilkukrotnie.

Kurs Online „Pewność siebie. Autorytet Liderki” dla Właścicielek Branży Beauty

Czy marzysz o tym, aby stać się pewną siebie liderką w świecie branży beauty? Czy chcesz odkryć potencjał swojego biznesu i zespołu? Jeśli tak, to kurs online „Pewność siebie. Autorytet Liderki” jest stworzony specjalnie dla ciebie!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

? Trening Mentalny: Rozpoczniesz swoją podróż od wzmocnienia swojej pewności siebie i umiejętności zarządzania stresem. Dowiesz się, jak pokonywać własne ograniczenia i kierować swoim umysłem w kierunku sukcesu.

? Kompetencje Miękkie: Następnie skoncentrujemy się na kluczowych kompetencjach miękkich niezbędnych do zarządzania biznesem w branży beauty. Będziemy rozwijać twoje umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz budowania relacji z klientami i pracownikami.

?‍? Zarządzanie Biznesem: Kurs pomoże ci zrozumieć, jak skutecznie zarządzać swoim salonem lub firmą kosmetyczną. Otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące planowania, marketingu i analizy konkurencji.

? Zarządzanie Zespołem: Dowiesz się, jak skutecznie kierować zespołem, inspirować go do osiągania najlepszych wyników i tworzyć pozytywną atmosferę pracy.

? Budowanie Marki Osobistej: Poznasz tajniki budowania silnej marki osobistej w branży beauty. Twój wizerunek będzie inspiracją dla innych, a ty staniesz się rozpoznawalną liderką.

? Marketing z Wideo Wizerunkiem: Nauczysz się wykorzystywać potęgę wideo w budowaniu swojej marki i przyciąganiu klientów. Tworzenie efektywnych materiałów wideo stanie się twoją mocną stroną.

? Spotkajmy się na Żywo: Nasze spotkania na żywo online to niezwykła okazja, aby nawiązać bezpośrednią interakcję z ekspertami i innymi uczestniczkami kursu. Będziesz mogła/mógł zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i czerpać inspirację od innych. Razem będziemy pracować nad twoim rozwojem.

? Materiały Dydaktyczne: Otrzymasz dostęp do interaktywnych materiałów dydaktycznych, wideo z narzędziami do wypełnienia w postaci warsztatów oraz konkretnych zadań. Ponad 100 zadań do wykonania i workbooki pomogą ci w praktycznym stosowaniu zdobytej wiedzy.

? Zwiększone Wyniki Finansowe: Dzięki zmianom mentalnym i praktycznym umiejętnościom, zobaczysz znacznie wyższe wyniki finansowe w swoim biznesie. Twój sukces będzie mierzalny i zauważalny.

? Sukcesy Moich Klientów: Moi klienci, w tym Justyna Bielenda, zrealizowali swoje cele po treningu ze mną, a nawet przekroczyli swoje oczekiwania. To właśnie ich sukcesy były moją inspiracją do stworzenia tego kursu.

Dlaczego my?

Nasza platforma edukacyjna oferuje:

? Elastyczność: Kurs jest dostępny online, co oznacza, że możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie, dostosowując go do swojego harmonogramu.

? Długoterminowy Dostęp: Kurs jest dostępny na platformie przez 2 lata, ale przy systematycznej pracy możesz go ukończyć już w ciągu 3 miesięcy.

? Certyfikat Ukończenia: Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności.

Czas zainwestować w siebie i swoją przyszłość w branży beauty. Dołącz do nas i stań się pewną siebie liderką, gotową na osiągnięcie szczytów w świecie urody!

Zarejestruj się już teraz i rozpocznij swoją podróż ku pewności siebie, sukcesowi i finansowej stabilności!

Ruszamy 30 czerwca 2024

Wartość kursu – 497 zł

Cena w przedsprzedaży – 397 zł

BONUS* 8 spotkań online na żywo z Justyną Bielendą

Dane do zwykłego przelewu znajdują się na samym dole strony

UWAGA!

Każdy z modułów zawiera filmy, zadania, treningi, gry i symulacje oraz studia przypadku.

Dodatkowo możesz skorzystać z mentoringu ze mną podczas spotkania na żywo online.

Spotykamy się systematycznie raz w miesiącu w małych grupach i będziesz mieć możliwość uczyć się od innych, wymieniać się doświadczeniami oraz skorzystać z bezpośredniego doradztwa ode mnie.

Dostęp do kursu posiadać będziesz przez dwa lata – uczysz się kiedy chcesz – dostęp do grupy zamkniętej Akademia Psychologii – bezterminowo – ogromna wartość – będziesz zawsze na bieżąco, to spora dawka inspiracji – wiesz jak jest: „lepiej uczyć się na czyiś błędach”.

POTWIERDZENIE SKUTECZNOŚCI

"

Opinie osób które nam już zaufały!

Opinie osób które nam już zaufały!

Opinie osób które nam już zaufały!

Opinie osób które nam już zaufały!

Opinie osób które nam już zaufały!

Opinie osób które nam już zaufały!

Dlaczego warto z Justyną Bielenda?

Potwierdzeniem jest nie tylko 25 letnie doświadczenie. Najważniejsze jest to co osiągają klienci we współpracy ze mną. Zawsze to klient jest największym i wiarygodnym dowodem na wartość usługi.

Podczas 3 dniowych warsztatów z zakresu sprzedaży i obsługi klienta uczestnicy uzyskali o minimum 100% zwiększoną sprzedaż już w pierwszym miesiącu po szkoleniu.

W kolejnych miesiącach ten współczynnik wzrasta, a najważniejsze, że zdecydowanie została poprawiona jakość obsługi klienta co przełożyło się na konkurencyjność i pozyskanie klientów PREMIUM.

Najcześciej zadawane pytania

Kupiłem kurs co dalej?

Po zakupie dostajesz maila z podziękowaniami zaproszeniem do grupy, oraz osobny mail z dostępami do naszej platformy. (Jeśli nie dostałeś maili, na wszelki wypadek sprawdź zakładki: oferty, społeczności, spam. Jeśli dalej nic nie ma napisz do nas na FB, link znajduje się na samym dole strony). Jak zalogujesz się do platformy możesz w własnym tempie wykorzystywać wiedzę z materiałów ( dostęp masz na 2 lata od daty zakupu).

Ile trwa kurs?

Do kursu masz dostęp przez 2 lata i możesz rozwiązywać zadania w swoim tempie, my przewidujemy między 2 a 3 miesiącami, żeby nauczyć się wszystkiego z kursu i wdrożyć narzędzia.

Czy mam możliwość większej współpracy z Justyną Bielenda podczas kursu online?

Przy zakupie kursu otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy, gdzie odbywać będą się zamknięte warsztaty na żywo z Justyną Bielenda.

Jak wygląda kurs od środka?

Działamy na platformie kursowej webtolearn, gdzie w łatwy i przejrzysty sposób będziesz miała możliwosć obejrzenia lekcji i pobrania narzędzi. Strona do logowania znajduje się w menu tej strony. 

Zostańmy w kontakcie!

+48 795 008 408
styl@justynabielenda.pl

Obserwuj mnie!

Dane do zwykłego przelewu:

Boginie Sp. z o.o.
NIP: 5833400594
KRS: 0000847957

Numer konta w PLN : 18 2530 0008 2049 1068 2406 0001
Numer konta w GBP: 61 2530 0008 2049 1068 2406 0003