Salon Sukces by

Justyna Bielenda

Beauty Master Coach

Pobierz bezpłatne narzędziaKurs online

Czy marzysz o wolności finansowej i osobistej?

Pragniesz zbudować dochodowy biznes, a jednocześnie mieć czas dla rodziny?

Chcesz sobie w końcu udowodnić, że możesz więcej, a blokady znajdują się tylko w Twojej głowie? 

Jak mogę Ci pomóc?

Kurs online - Demakijaż Twojego Biznesu "Otwórz Oczy"

II edycja - Budowanie silnej marki - półrocznej akademii

Krok do decyzji szkolenia - STRUCTOGRAM

Coaching z Justyną Bielenda

JEŚLI PRAGNIESZ ZMIENIĆ ŻYCIE I BIZNES, CHCESZ ZBUDOWAĆ ŚWIETNIE DZIAŁAJĄCY ZESPÓŁ
I ZARABIAĆ WIĘCEJ (BEZ POTRZEBY PRACY OD RANA DO NOCY) TO KURS
„Demakijaż Twojego Biznesu – Otwórz oczy” JEST ZDECYDOWANIE DLA CIEBIE!

JEŚLI PRAGNIESZ ZMIENIĆ ŻYCIE I BIZNES, CHCESZ ZBUDOWAĆ ŚWIETNIE DZIAŁAJĄCY ZESPÓŁ
I ZARABIAĆ WIĘCEJ (BEZ POTRZEBY PRACY OD RANA DO NOCY) TO KURS
„Demakijaż Twojego Biznesu” JEST ZDECYDOWANIE DLA CIEBIE!

Nazywam się Justyna Bielenda

jestem Trenerem Biznesu od blisko 20 lat, certyfikowanym Coach ICF, Trenerem Structogram Polska. Pierwsze doświadczenie zdobyłam w branży HR oraz sprzedaży B2B. Współpracowałam z korporacjami na terenie Polski.

Otwierając swój pierwszy salon kosmetyczny – zaplanowałam swój biznes na najbliższe 10 lat – w trakcie tego czasu otworzyłam sieć SPA. Łącząc swoje pierwsze doświadczenia w zarządzaniu, szkoleniach z Beauty branżą, stworzyłam program Expansion by Justyna Bielenda dla właścicieli
i menadżerów branży Beauty, który ma na celu podnieść rentowność oraz uporządkować działania w firmie.

Dzięki doświadczeniom z „własnego podwórka”, jak i moich klientów widząc nadal braki i problemy w tej branży, zdecydowałam się na przygotowanie skutecznych Beauty Liderów zakładając szkołę: BEAUTY COACH ACADEMY, do której zapraszam zarówno osoby zaczynające, obecnych menadżerów oraz właścicieli branży Beauty – www.beautyrozwoj.pl

Jako Trener stworzyłam markę KROK DO DECYZJI – która, zawiera kompleksowy program do zarządzania w branży Beauty – począwszy od własnego rozwoju, przez sprzedaż, budowanie zespołu, motywację, zarządzanie oraz skuteczny marketing, itp. – więcej o tym na www.krokdodecyzji.pl

Jestem autorką książki „5 powodów dla których zamkniesz Beauty Biznes” – możesz zapisać
się na LISTĘ ZAINTERESOWANYCH i jako pierwsza dowiedzieć się o starcie sprzedaży książki.

Jestem autorką programu „Expansion by Justyna Bielenda” – dzięki któremu właściciele branży Beauty zwielokrotnili swoje przychody i zyski, uzyskując wolność osobistą, zawodową i finansową.

Stworzyłam pierwszy kurs on-line dedykowany branży Beauty „Demakijaż Twojego Biznesu – Otwórz oczy” 

Znajdziesz mnie w prasie

Przeczytaj na blogu

Planowanie i czas w branży Beauty

Planowanie i czas w branży Beauty

Dzisiaj chciałabym poruszyć ważny temat planowania i czasu. Jest on skierowany do profesjonalistów – Beauty, a także profesjonalistów innych branż dlatego, ze zagadnienia o których będę mówić, które będę poruszać mogą się również przydać osobom w innych branżach.  Z...

czytaj dalej

Opinie o współpracy ze mną

Szkolenia z Pani Justyna to czysta przyjemność. Zaangażowanie trenera i przygotowanie merytoryczne na wysokim poziomie.Indywidualne podejście do każdego uczestnika. 
Luźna i przyjazna atmosfera. Ogrom przekazanej bezcennej wiedzy z tematów Beauty oraz analiza klientów i ich potrzeb. Po szkoleniach jestem pełna pozytywnej energii do działania.

Dagmara Kosińska

Szkolenia z Panią Justyną są bardzo intensywne ale bardzo skuteczne i kluczowe. Każde zagadnienie poruszone, wytłumaczone, przerobione do granic możliwości. Człowiek wychodzi ze szkoleń otwarty nie tylko na otoczenie lecz także na siebie samego – chce więcej wiedzieć i więcej działać!
Jak dla mnie 6+!

Dominika Grzybowska

Justyna jest świetnym coachem, pomogła mi zidentyfikować przeszkody, które stały na drodze do realizacji mojego projektu. Justyna jest konkretna, potrafi zadać odpowiednie pytania i jest przy tym bardzo wyrozumiała. Dzięki, Justyna! 💕

Renata Napierkowska

Justyna to niesamowita osoba, z mega pozytywną energią … którą rozpromienia wszystko wokół. Ogrom przekazanej przez nią wiedzy, wraz ze swoim zespołem wcielam w życie. Wiem, że nam się uda! Bo spotkałam na swojej drodze wspaniałą mentorkę. Dziękuję!

Marzena Koc-Gzowska

Polecam Justynę Bielenda – jestem stałą klientką – Justyna jest moim coachem. Skorzystałam z oferty Expansion by Justyna Bielenda i była to najlepsza decyzja w moim biznesowym życiu. Dziś rozwijam sieć salonów, prowadzę szkołę wizażu oraz makijażu permanentnego oraz sklep on -line. Zatrudniam zgrany team – a, najważniejsze to, że personel pracuje z pasją, co przekłada się na wyniki finansowe, wykorzystałam fundusze europejskie na szkolenia z „krok do decyzji” – nie tylko w firmie poprawiła się zdrowa, pozytywna i wyjątkowa atmosfera oraz komunikacja z personelem i klientami, ale w życiu osobistym poprawiłam relacje z moim partnerem oraz dziećmi. Jestem wdzięczna za każdy dzień spędzony w towarzystwie Justyny. W myśl Justyny – „albo masz wymówki – albo masz wyniki.„ 

Alicja

Dzisiaj mogę powiedzieć śmiało – warto marzyć ! Skorzystałam z oferty Expansion by Justyna Bielenda – wszystkim serdecznie polecam ten projekt dedykowany nie tylko nowym salonom, ale również już funkcjonującym i tym z problemami.
Dzięki współpracy z Justyną Bielendą zaoszczędziłam pieniądze, mój biznes został zaprojektowany od wystroju wnętrz po plan działania, rekrutację, procedury, sprzedaż, co najważniejsze Pani Justyna bardzo zaangażowana była w pracę ze mną – godziny coachingu i mentoringu pozwoliły mi zmienić moje myślenie oraz praca wspólnie wykonana, pomogła mi uwierzyć w moje możliwości jako profesjonalista i bizneswoman.

Dzisiaj już wiem, że wszystko przede mną – że biznes beauty może być niesamowicie dochodowym biznesem, że można w tym wszystkim zwiększać przychody z miesiąca na miesiąc, mając równocześnie czas dla najbliższych i siebie, że edukacja jest konieczna i ważna.

Jeśli chcesz zaoszczędzić finanse, skorzystać z doświadczeń praktyka, zaplanować swój biznes lub uporządkować swoje działania, nie popełniając błędów i marnując czasu – to skorzystaj ze współpracy z Justyną Bielenda – bo moje marzenia nie tylko się spełniły, ale już dzisiaj po trzech miesiącach działania myślę o nowym większym lokalu, szerszej ofercie i rozwoju – który mam w głowie dzięki Pani Justynie na najbliższe 5 lat.

Monika

Poznaj 3 fundamenty rozwoju w branży Beauty

które pomogły wielu kobietom rozwinąć swój biznes! 
Zostaw e-mail poniżej i odbierz dostęp do nagrań.

Poznaj 3 fundamenty rozwoju w branży Beauty

które pomogły wielu kobietom rozwinąć swój biznes! 
Zostaw e-mail poniżej i odbierz dostęp do nagrań.

Obserwuj Mnie

Masz pytanie?

Zgoda na kontakt