Witaj w kursie, który odmieni twoje podejście do biznesu Beauty! Przedstawiamy ci wyjątkową okazję do rozwoju osobistego i zawodowego w świecie urody!

Dla kogo jest ten kurs?


Kurs „Demakijaż Twojego Biznesu – Otwórz Oczy”
to niezwykła podróż przez świat biznesu Beauty, prowadzona przez doświadczonego eksperta Justynę Bielenda. Dedykowany jesteśmy właścicielom biznesów Beauty, menedżerom oraz liderom, którzy dążą do osiągnięcia sukcesu w sposób optymalny i satysfakcjonujący

Dlaczego warto?

Budowanie stałych zespołów

Poznasz strategie rekrutacji i motywacji personelu, co pozwoli Ci stworzyć zespół gotowy do osiągania najlepszych wyników.

Silna marka

Odkryjesz tajniki budowania rozpoznawalnej marki, która przyciąga klientów i wyróżnia Cię na rynku.

Satysfakcjonujący wynik finansowy

Nasz kurs pomaga nie tylko otworzyć oczy na błędy, ale też na ukryte możliwości. Dzięki temu zyskasz pewność siebie i osiągniesz lepsze wyniki finansowe.

Wideo marketing w sieci

Nauczysz się skutecznie wykorzystywać wideo marketing, aby dotrzeć do większej liczby klientów i promować swoje usługi.

Kształtowanie lojalnych klientów

Dowiesz się, jak budować trwałe relacje z klientami i dostarczać im usługi, które ich zachwycą.

Poczucie swobody, wolności wyboru i kreatywności

Biznes Beauty może być pełen wyzwań, ale ucząc się u nas, nauczysz się je pokonywać w sposób, który daje Ci pełną kontrolę nad swoim życiem zawodowym.

Trening mentalny

W trakcie kursu będziesz miał dostęp do treningów mentalnych, które pomogą Ci zwiększyć odporność psychiczną i radzić sobie z wyzwaniami biznesowymi.

Komunikacja i psychologia człowieka

Dowiesz się, jak skutecznie komunikować się z klientami i zespołem oraz jak wykorzystywać psychologiczne aspekty w biznesie.

Jeśli jesteś właścicielem, menedżerem lub liderem w branży Beauty, ten kurs jest dla Ciebie. Przyjdź do nas i otwórz oczy na wiele swoich mocnych stron oraz deficytów, które możesz zamienić na korzyść. Nie pozwól, by „kulą u nogi” były trudności w prowadzeniu biznesu. Zapisz się już dziś i zacznij swoją transformację!

 

4 STREFY W KURSIE

STREFA 1 | TRENING MENTALNY

W tej strefie skupiamy się na rozwoju Twojej osobowości, samopoczucia i mentalności.

Justyna Bielenda, jako doświadczony psycholog biznesowy, coach, psychoterapeuta i trener mentalny, poprowadzi Cię przez ten fascynujący etap kursu. Zrozumiesz, w jakim miejscu obecnie się znajdujesz, zidentyfikujesz swoje ograniczenia i przekonania, a także określisz, dokąd chcesz podążać i jak osiągnąć swoje cele.

Co znajdziesz w tej strefie?

Nagrania i sesje

Dostęp do inspirujących nagrań i sesji prowadzonych przez Justynę Bielendę, które pomogą Ci w pracy nad sobą.

Sesje do samodzielnego wykonania:

Ćwiczenia i zadania, które pozwolą Ci praktykować techniki poprawy swojego stanu psychicznego i emocjonalnego.

Narzędzia i przykłady

Praktyczne narzędzia i przykłady, które pomogą Ci w zrozumieniu i zmianie swojego myślenia oraz podejścia do biznesu.

W ramach treningu mentalnego Justyna pokaże Ci, jak podnieść swoją wartość, wykorzystać drzemiący w Tobie potencjał, zmotywować siebie i prowadzić satysfakcjonujące życie zarówno osobiste, jak i biznesowe. Poznasz techniki, które pozwolą Ci cieszyć się każdą chwilą i osiągać sukcesy z pełną pewnością siebie.

To tylko początek Twojej transformacji w ramach kursu „Demakijaż Twojego Biznesu – Otwórz Oczy”. Czekaj na kolejne strefy, które pomogą Ci rozwijać swój biznes Beauty na wielu innych poziomach!

 

STREFA 2 | STRATEGIA TWOJEGO BIZNESU

W tej strefie kursu „Demakijaż Twojego Biznesu – Otwórz Oczy” skupimy się na rozwoju strategii Twojego biznesu Beauty.

To kluczowy etap, który pomoże Ci zrozumieć, w jakim miejscu obecnie jesteś i dlaczego, a także jak zaplanować swoją przyszłość na najbliższe 5 lat.

Co znajdziesz w tej strefie?

Analiza obecnej sytuacji

Przeprowadzisz dogłębną analizę swojego biznesu, identyfikując mocne strony i obszary do poprawy. Zrozumiesz, dlaczego jesteś tam, gdzie jesteś, i jakie czynniki wpłynęły na twoje dotychczasowe osiągnięcia.

Elementy strategii

Przejdziemy przez kluczowe elementy strategii biznesowej, takie jak zespół, klienci, marketing, oferta, rentowność, komunikacja i budowanie relacji, a także wizerunek firmy. Dzięki temu zrozumiesz, jakie aspekty wymagają uwagi i usprawnienia.

Narzędzia do wdrożenia w biznesie

Udostępnimy Ci narzędzia, które pomogą Ci w wdrożeniu strategii biznesowej w praktyce, krok po kroku.

Plan na najbliższe 5 lat

Razem z ekspertem Justyną Bielendą stworzysz spersonalizowany plan działania na najbliższe 5 lat. Będziesz wiedział, jakie cele chcesz osiągnąć i jakie kroki podjąć, aby je zrealizować.

Nagrania i studia przypadku

W tej strefie znajdziesz inspirujące nagrania oraz studia przypadku, które przedstawiają praktyczne przykłady skutecznej strategii biznesowej w branży Beauty.

Gotowe rozwiązania

Znajdziesz gotowe rozwiązania i sprawdzone metody, które możesz dostosować do swojego biznesu, oszczędzając czas i energię.

Ta strefa kursu pomoże Ci wypracować spójną i skuteczną strategię biznesową, która pozwoli osiągnąć długoterminowy sukces. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem salonu kosmetycznego, gabinetu medycyny estetycznej, czy fryzjera, ta strefa dostarczy Ci kompleksowych narzędzi do transformacji Twojego biznesu.

Gotowy na dalszą transformację swojego biznesu? To dopiero początek! Czekaj na kolejne strefy kursu, które dostarczą Ci jeszcze więcej narzędzi i wiedzy.

 

STREFA 3 | PSYCHOLOGIA KOMUNIKACJI

W tej strefie kursu „Demakijaż Twojego Biznesu – Otwórz Oczy” zostaniesz wprowadzony w świat psychologii komunikacji, a także technik coachingu, mentoringu i budowania trwałych relacji biznesowych.

Ekspertka Justyna Bielenda podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając Ci zrozumieć, jak skutecznie komunikować się w świecie biznesu Beauty.

Co znajdziesz w tej strefie?

Psychologia komunikacji

Poznasz tajniki skutecznej komunikacji, w tym elementy psychologiczne, które wpływają na efektywność twojej interakcji z klientami, zespołem i partnerami biznesowymi.

Coaching i mentoring

Dzięki narzędziom coachingowym i mentoringowym dowiesz się, jak wspierać rozwój swojego zespołu i klientów, pomagając im osiągnąć ich cele.

Cechy osobowości

Poznasz różnice w cechach osobowości i nauczysz się dostosowywać swoją komunikację do różnych typów osobowości.

Narzędzia i nagrania

Znajdziesz narzędzia i nagrania, które pomogą Ci udzielać skutecznego feedbacku, rozwiązywać konflikty i zarządzać zmianą w Twoim biznesie.

Budowanie trwałych relacji

Zrozumiesz, jak budować trwałe i lojalne relacje biznesowe, co jest kluczowe dla sukcesu w branży Beauty.

Praktyczne wskazówki

Justyna podzieli się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi tego, jak postępować w różnych sytuacjach biznesowych, co unikać, a co wspierać.

Studium przypadku

W ramach studium przypadku przyjrzymy się konkretnym sytuacjom i wyzwaniom, z którymi można się spotkać w branży Beauty, a Justyna pokaże, jak podejść do nich w sposób skuteczny.

Ta strefa kursu pomoże Ci poprawić jakość swojej komunikacji, zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów oraz zbudować pozytywne relacje zarówno wewnątrz firmy, jak i na zewnątrz. To kluczowe elementy budowania udanego biznesu Beauty.

 

STREFA 4 | BUDOWANIE SILNEJ MARKI I WIDEO WIZERUNKU

W tej strefie kursu „Demakijaż Twojego Biznesu – Otwórz Oczy” dowiesz się, jak budować silną markę i kreować pozytywny wizerunek zarówno wewnątrz swojego biznesu, jak i na zewnątrz.

Justyna Bielenda pokaże Ci konkretne przykłady budowania relacji z klientami i skutecznego działania na różnych platformach, takich jak media społecznościowe czy newslettery.

Co znajdziesz w tej strefie?

Budowanie relacji wewnątrz organizacji

Poznasz strategie budowania pozytywnych relacji z zespołem wewnątrz Twojego biznesu. Zrozumiesz, jak motywować pracowników i tworzyć atmosferę zaufania.

Budowanie relacji na zewnątrz

Dowiesz się, jak efektywnie komunikować się z klientami i partnerami biznesowymi, zarówno online, jak i offline. Odkryjesz, jak skutecznie wykorzystywać social media i newslettery do budowania relacji.

Kreowanie marki i wizerunku osobistego

Poznasz techniki kreowania marki osobistej oraz wizerunku, które pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji i budować autentyczną relację z klientami.

Kreowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy

Krok po kroku przewodnik po budowaniu pozytywnego wizerunku firmy jako pracodawcy. Zrozumiesz, dlaczego to ważne i jakie narzędzia można użyć.

Narzędzia i przykłady

Justyna pokaże konkretne narzędzia i przykłady działań, które pomogą Ci w budowaniu marki i wizerunku, zarówno w sferze biznesowej, jak i osobistej.

Ta strefa kursu dostarczy Ci praktycznych wskazówek i inspiracji, które pomogą Ci zbudować silną markę i wizerunek, które przyciągną klientów i wyróżnią Cię na rynku. To kluczowy element sukcesu w branży Beauty, gdzie zaufanie i pozytywny wizerunek są niezwykle istotne.

 

BONUS! SPOTKANIA GRUPOWE NA ŻYWO ONLINE

To nie koniec korzyści! Dla każdego uczestnika kursu online „Demakijaż Twojego Biznesu – Otwórz Oczy” przygotowaliśmy wyjątkowy bonus. Po zapisaniu się na kurs z dostępem na 2 lata, otrzymujesz aż 8 spotkań grupowych na żywo online w ciągu roku!

Co zyskasz dzięki tym spotkaniom?

Mentoring

Podczas spotkań będziesz miał możliwość korzystania z mentoringu Justyny Bielendy, ekspertki w dziedzinie biznesu Beauty. Otrzymasz cenne wskazówki i indywidualne wsparcie.

Bieżące potrzeby

Na spotkaniach grupowych będziemy się zajmować bieżącymi potrzebami wynikającymi z prowadzenia biznesu w branży Beauty. To doskonała okazja do rozwiązywania konkretnych problemów i dzielenia się doświadczeniem z innymi uczestnikami.

Ten bonus daje Ci nie tylko dostęp do wiedzy i narzędzi z kursu online, ale również umożliwia bezpośrednią interakcję z ekspertem oraz innymi profesjonalistami w branży Beauty. To doskonała okazja do rozwoju, wymiany doświadczeń i rozwiązywania konkretnych wyzwań biznesowych.

Nie zwlekaj! Zapisz się teraz na kurs „Demakijaż Twojego Biznesu – Otwórz Oczy” i skorzystaj z tego wyjątkowego bonusu, który znacząco zwiększa wartość kursu!

Zapisz się teraz i dołącz do naszej społeczności profesjonalistów w branży Beauty, gotowych do transformacji swojego biznesu!

Autorka Kursu

Justyna Bielenda


Jestem tutaj dla Ciebie … posiadam 23 letnie doświadczenie jako trener biznesu, w sprzedaży B2B, HR jestem certyfikowanym coach ICF, jestem praktykiem w branży Beauty, ale nie ja jestem tutaj najważniejsza – tylko jakie rezultaty odnieśli moi klienci we współpracy ze mną. Program Expansion by Justyna Bielenda jest sprawdzonym systemem zarządzania beauty biznesem – jego podstawy znajdziesz w moim kursie – bo „Twój sukces jest moim sukcesem” – Justyna Bielenda

Opinie

„Te kilka tygodni obcowania z energią Justyny spowodowały, że zyskałam inną prespektywę. Jeszcze raz przeanalizowałam koło życia i odkryłam, że jeżeli ni doprowadzę do równowagi w każdym z jego obszarów to nic się nie zmieni, bo najzwyczajniej zabraknie mi energii. Wiem, że nie przeskoczę od razu z punktu A do Z, ale jak zrobię codziennie swoje 100% to już jest ok!”

Renata

„Szkolenia z Justyną nazwałanbym lekcje warte miliony. Na rynku jest ogrom szkoeń lepszych i gorszych, jednak szkolenia zorganizowane przez Justynę Bielenda są wg mojej opinii najbardziej wartościowe, dopasowane, ułożone z największą uwagą i starannością. Ogrom przekazanej i praktycznej wiedzy jest po prostu WOW!”

Beata

„Szkolenia z panią Justyną są bardzo intensywne, ale bardzo skuteczne i kluczowe. Każde zagadnienie poruszone, wytłumaczone, przerobione do granic możliwości. Człowiek wychodzi ze szkoleń otwarty nie tylko na otoczenie, ale także na siebie samego, chce więcej wiedzieć i więcej działać! „

Dominika

„Justyna jest świetnym coachem pomogła mi zidentyfikować przeszkody, które stały na drodze do realizacji mojego projektu. Justyna jest konkretna, potrafi zadać odpowiednie pytania i jest przy tym bardzo wyrozmiała. Dzięki Justyna!”

Renata

Justyna to niesamowita osoba, z mega pozytywną energią … którą rozpromienia wszystko wokół. Ogrom przekazanej przez nią wiedzy, wraz ze swoim zespołem wcielam w życie. Wiem, że nam się uda! Bo spotkałam na swojej drodze wspaniałą mentorkę. Dziękuję!

Marzena

Popularne pytania i odpowiedzi

Ile trwa kurs?

Kurs online trwa przez około 8 tygodni. Dostęp do kursu jest przez 2 lata od zakupu kursu.

Kiedy i jak dostanę dostęp do kursu?

Niedługo po zaksięgowaniu wpłaty dostaniesz e-maila z linkiem oraz loginem i hasłem do platformy kursu.

Kiedy pojawiają się kolejne lekcje?

Kolejne lekcje z narzędziami pojawiają się zaraz po wypełnieniu i zakończeniu danej lekcji.

Czy mam możliwość większej współpracy z Justyną Bielenda podczas kursu online?

Wykupując dodatkowo Mentoring z Justyną Bielenda, otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy, gdzie podczas spotkań online będziemy omawiać szerzej Twoje działania.

Jak wygląda kurs od środka?

Jest to platforma kursowa zbudowana w taki sposób, że w każdym tygodniu dostaniesz odblokowany dostęp do przerabianej części materiału. Dzieki temu nie będzie Cię kusić, by pewne rzeczy robić sama, bo wszystkie będziemy szły jednym, tempem. Co do samej platformy kursowej – znajdziesz tam wideo do przerabianych lekcji, a także ćwiczenia w formacie pdf, które będziez mogła wydrukować i przerobić swoim salonie. Każdy tydzień pracy podsumujemy webinarem, podczas którego odpowiem na najbardziej palące pytania, jakie maszw związku z prtzerabianym materiałem.

Co oferujemy?

Kurs online z ekspertem

To nie tylko zwykły kurs internetowy. Co kwartał spotykamy się na żywo z Justyną Bielenda, która dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając w rozwoju Twojego biznesu.

2 Lata dostępu do kursu

Dajemy Ci czas na pogłębienie wiedzy i wdrożenie zdobytych umiejętności w praktyce. Twoje osiągnięcia będą miały czas na wykwitnąć.

Gwarancja 14/30 dni zwrot


Jeśli stwierdzisz, że zawartość Kursu „Demakijaż Twojego Biznes – Otwórz Oczy” nie spełnia Twoich oczekiwań lub po prostu się Tobie nie spodoba, masz całkowitą możliwość zrezygnować z niego bez obciążeń w ciągu 30 dni od zakupu szkolenia.

Zwrócę Tobie 100% ceny jaką wydałeś na zakup kursu – beż żadnych tłumaczeń. Wystarczy napisać wiadomość e-mailową na podany adres (styl@justynabielenda.pl) z informacją, że rezygnujesz z kursu.

Odbierz dostęp do kursu

Dane do zwykłego przelewu:

Boginie Sp. z o.o.
NIP: 5833400594
KRS: 0000847957
Numer konta w PLN : 18 2530 0008 2049 1068 2406 0001
Numer konta w GBP: 61 2530 0008 2049 1068 2406 0003