JEŚLI PRAGNIESZ ZMIENIĆ ŻYCIE I BIZNES, CHCESZ ZBUDOWAĆ ŚWIETNIE DZIAŁAJĄCY ZESPÓŁ
I ZARABIAĆ WIĘCEJ (BEZ POTRZEBY PRACY OD RANA DO NOCY) TO KURS
„Demakijaż Twojego Biznesu” JEST ZDECYDOWANIE DLA CIEBIE!

JEŚLI PRAGNIESZ ZMIENIĆ ŻYCIE I BIZNES, CHCESZ ZBUDOWAĆ ŚWIETNIE DZIAŁAJĄCY ZESPÓŁ
I ZARABIAĆ WIĘCEJ (BEZ POTRZEBY PRACY OD RANA DO NOCY) TO KURS
„Demakijaż Twojego Biznesu – Otwórz oczy” JEST ZDECYDOWANIE DLA CIEBIE!

Dlaczego kurs „Demakijaż Twojego Biznes – Otwórz Oczy”?


Ponad 80% właścicieli branży Beauty
 styka się z problematyką zarządzania swoim biznesem. Pracują za dużo, często za darmo, z przychodem od 1 do 1 na poczet wypłat dla pracowników i bieżących kosztów, zaniżając ceny usług. Patrząc ze swojej perspektywy prowadzenia beauty biznesu i biorąc pod uwagę program Expansion by Justyna Bielenda, dzięki któremu osoby zarządzające biznesem: 

Z

zwielokrotniły swoje dochody,

Z

pozyskały przychody pasywne,

Z

odzyskały wolność osobistą i zawodową.

Postanowiłam więc stworzyć produkt, który pozwoli prowadzić biznes w poczuciu bezpieczeństwa, spokoju, pewności siebie i wyznaczy pewną drogę do osiągnięcia celu, który uczestnik wyznaczy na początku kursu.

Co zyskam dzięki temu kursowi?


Policzysz wszystkie koszty za pomocą mojego prostego narzędzia, dowiesz się ile zarabiasz i dokąd zmierzasz. Spojrzysz na swój biznes z perspektywy makro oraz perspektywy Twojego klienta, wykonując audyt tajemniczego klienta. Nabierzesz pewności siebie, zaczniesz świadomie podejmować decyzje, skutecznie zarządzać personelem, zwiększysz sprzedaż, zdobędziesz lojalnych klientów, wyróżnisz się wśród konkurencji, zbudujesz silny i stały zespół. Zwiększysz swoje obroty, zbudujesz silną markę, zaplanujesz swój biznes na najbliższe 2 lata.

Czego się nauczę? 

Z

Przede wszystkim dowiesz się jak zarządzać swoim biznesem.

Z

Jak poradzić sobie z finansami w firmie, jak wynagradzać personel, jak planować wydatki oraz zakupy inwestycyjne.

Z

Jak zarabiać więcej pracując mądrzej i krócej.

Z

Jak sprzedawać i obsługiwać klienta zgodnie z jego Biostrukturą mózgu.

Z

Jak selekcjonować klientów i obsługiwać tylko tych wybranych.

Z

Poznasz elementy coachingu do zarządzania ludźmi oraz wykorzystasz coaching do zwiększenia sprzedaży, nauczysz się skutecznie delegować zadania i konsekwentnie rozliczać.

Z

Przeanalizujesz cennik i opracujesz wraz z zespołem skuteczne techniki sprzedaży oraz obsługi klienta.

Z

Jak stworzyć procedurę obsługi klienta i sprzedaży, która pozwoli zdobyć Ci klientów na lata.

Z

Jak budować markę oraz promować na zewnątrz pozyskując nowych „idealnych” klientów.

Z

Jak zarządzać z pozycji właściciela, nie pracując na równorzędnym stanowisku ze swoimi pracownikami.

Z

Jak rekrutować ludzi, planować ścieżki ścieżki kariery, opracować opisy stanowisk oraz kompetencje, zakresy obowiązków.

Z

Jak wdrażać nowy personel w miłej atmosferze budując wspólnie misję i wizję firmy.

Z

Poznasz elementy kultury organizacyjnej wspierającej budowanie stałego zespołu, którzy zostaną z Tobą na lata.

Z

Zaplanujesz swój rozwój i poczujesz się silna i bezpieczna w swoich działaniach.

Justyna Bielenda


Jestem tutaj dla Ciebie … posiadam ponad 20 letnie doświadczenie jako trener biznesu, w sprzedaży B2B, HR jestem certyfikowanym coach ICF, jestem praktykiem w branży Beauty, ale nie ja jestem tutaj najważniejsza – tylko jakie rezultaty odnieśli moi klienci we współpracy ze mną. Program Expansion by Justyna Bielenda jest sprawdzonym systemem zarządzania beauty biznesem – jego podstawy znajdziesz w moim kursie – bo „Twój sukces jest moim sukcesem” – Justyna Bielenda

Opinie

„Te kilka tygodni obcowania z energią Justyny spowodowały, że zyskałam inną prespektywę. Jeszcze raz przeanalizowałam koło życia i odkryłam, że jeżeli ni doprowadzę do równowagi w każdym z jego obszarów to nic się nie zmieni, bo najzwyczajniej zabraknie mi energii. Wiem, że nie przeskoczę od razu z punktu A do Z, ale jak zrobię codziennie swoje 100% to już jest ok!”

Renata

„Szkolenia z Justyną nazwałanbym lekcje warte miliony. Na rynku jest ogrom szkoeń lepszych i gorszych, jednak szkolenia zorganizowane przez Justynę Bielenda są wg mojej opinii najbardziej wartościowe, dopasowane, ułożone z największą uwagą i starannością. Ogrom przekazanej i praktycznej wiedzy jest po prostu WOW!”

Beata

„Szkolenia z panią Justyną są bardzo intensywne, ale bardzo skuteczne i kluczowe. Każde zagadnienie poruszone, wytłumaczone, przerobione do granic możliwości. Człowiek wychodzi ze szkoleń otwarty nie tylko na otoczenie, ale także na siebie samego, chce więcej wiedzieć i więcej działać! „

Dominika

„Justyna jest świetnym coachem pomogła mi zidentyfikować przeszkody, które stały na drodze do realizacji mojego projektu. Justyna jest konkretna, potrafi zadać odpowiednie pytania i jest przy tym bardzo wyrozmiała. Dzięki Justyna!”

Renata

Justyna to niesamowita osoba, z mega pozytywną energią … którą rozpromienia wszystko wokół. Ogrom przekazanej przez nią wiedzy, wraz ze swoim zespołem wcielam w życie. Wiem, że nam się uda! Bo spotkałam na swojej drodze wspaniałą mentorkę. Dziękuję!

Marzena

Popularne pytania i odpowiedzi

Ile trwa kurs?

Kurs online trwa przez około 8 tygodni. Dostęp do kursu jest przez 2 lata od zakupu kursu.

Kiedy i jak dostanę dostęp do kursu?

Niedługo po zaksięgowaniu wpłaty dostaniesz e-maila z linkiem oraz loginem i hasłem do platformy kursu.

Kiedy pojawiają się kolejne lekcje?

Kolejne lekcje z narzędziami pojawiają się zaraz po wypełnieniu i zakończeniu danej lekcji.

Czy mam możliwość większej współpracy z Justyną Bielenda podczas kursu online?

Wykupując dodatkowo Mentoring z Justyną Bielenda, otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy, gdzie podczas spotkań online będziemy omawiać szerzej Twoje działania.

Jak wygląda kurs od środka?

Jest to platforma kursowa zbudowana w taki sposób, że w każdym tygodniu dostaniesz odblokowany dostęp do przerabianej części materiału. Dzieki temu nie będzie Cię kusić, by pewne rzeczy robić sama, bo wszystkie będziemy szły jednym, tempem. Co do samej platformy kursowej – znajdziesz tam wideo do przerabianych lekcji, a także ćwiczenia w formacie pdf, które będziez mogła wydrukować i przerobić swoim salonie. Każdy tydzień pracy podsumujemy webinarem, podczas którego odpowiem na najbardziej palące pytania, jakie maszw związku z prtzerabianym materiałem.

Gwarancja 14/30 dni zwrot


Jeśli stwierdzisz, że zawartość Kursu „Demakijaż Twojego Biznes – Otwórz Oczy” nie spełnia Twoich oczekiwań lub po prostu się Tobie nie spodoba, masz całkowitą możliwość zrezygnować z niego bez obciążeń w ciągu 30 dni od zakupu szkolenia.

Zwrócę Tobie 100% ceny jaką wydałeś na zakup kursu – beż żadnych tłumaczeń. Wystarczy napisać wiadomość e-mailową na podany adres (styl@justynabielenda.pl) z informacją, że rezygnujesz z kursu.

Odbierz dostęp do kursu

Dane do zwykłego przelewu:

Boginie Sp. z o.o.
NIP: 5833400594
KRS: 0000847957
Numer konta w PLN : 18 2530 0008 2049 1068 2406 0001
Numer konta w GBP: 61 2530 0008 2049 1068 2406 0003