Kurs Online dla branży Beauty

Demakijaż Twojego Biznesu – Otwórz Oczy

Jaki jest cel tego kursu?

Celem kursu jest uporządkowanie działań w Twoim biznesie. Zaczniemy od początku:

  • Kim jesteś?
  • W jakiej jesteś obecnie sytuacji?
  • Dokąd zmierzasz?
  • Jak pracujesz?
  • Rzemieślnik, mentor, a może lider?
  • Kim są Twoi klienci? (pies czy kot ?)
  • Ile wynosi Twoje wynagrodzenie i za jaki czas pracy?

Sprawdź nad czym będziemy pracować

Jakie są Twoje plany i cele na najbliższe 2 lata ? Co osiągniesz lub co chcesz osiągnąć, z kim, w jakim tempie? Masz czas dla siebie, bliskich? Jesteś wolna/y zawodowo? Jeśli dzisiaj nawet Twoja firma funkcjonuje według Ciebie idealnie, to tym bardziej czas na audyt. Dzięki temu kursowi on -line do którego masz dostęp przez 24 h na dobę, możesz się uczyć kiedy chcesz,jak chcesz i o której chcesz, po prostu w swoim tempie. Dodatkowo staniesz się bezwzględnym audytorem w swojej firmie i świadomie spojrzysz na swój biznes i siebie – odświeżysz swoją wiedzę z zakresu planowania wyznaczania celów, ale kurs jest praktyczny – masz dostęp do wideo, moich autorskich narzędzi i studiów przypadku.

Dlaczego warto? Odpowiedz sobie – ale nie odkładaj swojego sukcesu i nie trać samoświadomości.

Hej,

Nazywam się Justyna Bielenda

jestem Trenerem Biznesu od blisko 20 lat, certyfikowanym Coach ICF, Trenerem Structogram Polska. Pierwsze doświadczenie zdobyłam w branży HR oraz sprzedaży B2B. Współpracowałam z korporacjami na terenie Polski.

Otwierając swój pierwszy salon kosmetyczny – zaplanowałam swój biznes na najbliższe 10 lat – w trakcie tego czasu otworzyłam sieć SPA. Łącząc swoje pierwsze doświadczenia w zarządzaniu, szkoleniach z Beauty branżą, stworzyłam program Expansion by Justyna Bielenda dla właścicieli i menadżerów branży Beauty, który ma na celu podnieść rentowność oraz uporządkować działania w firmie.

Dzięki doświadczeniom z „własnego podwórka”, jak i moich klientów widząc nadal braki i problemy w tej branży, zdecydowałam się na przygotowanie skutecznych Beauty Liderów zakładając szkołę: BEAUTY COACH ACADEMY, do której zapraszam zarówno osoby zaczynające, obecnych menadżerów oraz właścicieli branży Beauty – www.beautyrozwoj.pl

Jako Trener stworzyłam markę KROK DO DECYZJI – która, zawiera kompleksowy program do zarządzania w branży Beauty – począwszy
od własnego rozwoju, sprzedaż, budowanie zespołu, motywację, zarządzanie oraz skuteczny marketing, itp. – więcej o tym na www.krokdodecyzji.pl

Co znajdziesz w kursie

Będziemy pracować nad:

Ustaleniem Celów

Ustalisz cele oparte o Twoje wartości know – how Twojego biznesu. Dzięki jasno wyznaczonym celom – stworzysz żelazny kodeks Swojego biznesu.

Obsługą Klienta
i sprzedażą

Poznasz metodykę obsługi Klienta – wyróżnisz się na rynku. Zdobędziesz narzędzia do zwiększania sprzedaży już w pierwszym miesiącu.

Marketingiem

Opracujesz marketing w swojej działaności – poznasz elementy wsparcia. Poznasz możliwości niestandardowych promocji i sprzedaży usług. Poznasz techniki sprzedaży w tym cross – selling i up-selling.

Finansami w Firmie

Policzysz wszystkie koszty w firmie i
zaczniesz świadomie zarządzać finansami.
Przygotujesz ofertę, tak aby wyróżnić
się na rynku i pozyskać lojalnych klientów.

Budwaniem Zespołu

Stworzysz kompetencyjny opis stanowisk. Poznasz techniki budowania zespołu – w tym – Employer Branding. Poznasz elementy tajemniczego klienta.

Rozwojem Firmy

Poznasz elementy coachingu i możliwości rozwoju jako przedsiębiorca. Zaplanujesz swój biznes na minimum 2 lata do przodu.

Otworz oczy

Odzyskaj poczucie spokoju, pewności, woności finansowej, osobistej i zawodowej.

O Kursie

Pytania i odpowiedzi

Jak długo będzie trwał ten kurs?

Na kurs przeznaczymy sobie 2 miesiące (ok 9 tygodni). Po to, aby krok po kroku, w tempie które pozwoli skupić się na zadaniach i wykładach nawet bardzo zapracowany właścicielkom salonów Beauty , przejść przez poszczególne zagadnienia. Byś wyniosła z nich jak najwięcej.

Jak wygląda kurs od środka?

Jest to platforma kursowa zbudowana w taki sposób, że w każdym tygodniu dostaniesz odblokowany dostęp do przerabianej części materiału. Dzieki temu nie będzie Cię kusić, by pewne rzeczy robić sama, bo wszystkie będziemy szły jednym, tempem.

Co do samej platformy kursowej – znajdziesz tam wideo do przerabianych lekcji, a także ćwiczenia w formacie pdf, które będziez mogła wydrukować i przerobić swoim salonie.

Każdy tydzień pracy podsumujemy webinarem, podczas którego odpowiem na najbardziej palące pytania, jakie maszw związku z prtzerabianym materiałem.

Na czas trwania kursu dołączysz do specjalnej grupy kursowej, w której systematycznie i skutecznie pomogę Ci w dotarciu do celu.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest dedykowany branży Beauty – właścicielom i managerom tego sektora. Nie ważne, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś na rynku już od lat.

Dla osób chcących osiągnąć porządek w firmie i tzw. „ święty spokój” mając gwarancję i poczucie spokoju, pewności, wolności finansowej, osobistej i zawodowej prowadząc biznes beauty w profesjonalny sposób.

Zrób pierwszy krok i „Otwórz Oczy”

"Polecam Justynę Bielenda – jestem stałą klientką – Justyna jest moim coachem. Skorzystałam z oferty Expansion by Justyna Bielenda i była to najlepsza decyzja w moim biznesowym życiu. Dziś rozwijam sieć salonów, prowadzę szkołę wizażu oraz makijażu permanentnego oraz sklep on -line. Zatrudniam zgrany team – a, najważniejsze to, że personel pracuje z pasją, co przekłada się na wyniki finansowe, wykorzystałam fundusze europejskie na szkolenia z „krok do decyzji” – nie tylko w firmie poprawiła się zdrowa, pozytywna i wyjątkowa atmosfera oraz komunikacja z personelem i klientami, ale w życiu osobistym poprawiłam relacje z moim partnerem oraz dziećmi. Jestem wdzięczna za każdy dzień spędzony w towarzystwie Justyny. W myśl Justyny – „albo masz wymówki – albo masz wyniki"

Alicja

"Dzisiaj mogę powiedzieć śmiało – warto marzyć ! Skorzystałam z oferty Expansion by Justyna Bielenda – wszystkim serdecznie polecam ten projekt dedykowany nie tylko nowym salonom, ale również już funkcjonującym i tym z problemami. Dzięki współpracy z Justyną Bielendą zaoszczędziłam pieniądze, mój biznes został zaprojektowany od wystroju wnętrz po plan działania, rekrutację, procedury, sprzedaż, co najważniejsze Pani Justyna bardzo zaangażowana była w pracę ze mną – godziny coachingu i mentoringu pozwoliły mi zmienić moje myślenie oraz praca wspólnie wykonana, pomogła mi uwierzyć w moje możliwości jako profesjonalista i bizneswoman. Dzisiaj już wiem, że wszystko przede mną – że biznes beauty może być niesamowicie dochodowym biznesem, że można w tym wszystkim zwiększać przychody z miesiąca na miesiąc, mając równocześnie czas dla najbliższych i siebie, że edukacja jest konieczna i ważna."

Monika

"Szkolenia z Pani Justyna to czysta przyjemność. Zaangażowanie trenera i przygotowanie merytoryczne na wysokim poziomie.Indywidualne podejście do każdego uczestnika. Luźna i przyjazna atmosfera. Ogrom przekazanej bezcennej wiedzy z tematów Beauty oraz analiza klientów i ich potrzeb. Po szkoleniach jestem pełna pozytywnej energii do działania."

Dagmara

Kurs Online

Dołącz do kursu już dziś!

Dane do zwykłego przelewu

Wolisz tradycyjną formę płatności? Poniżej znajdziesz dane do przelewu:

Biznes Styl Justyna Bielenda
Pl. Św. Mikołaja 5 lok3
43-300 Bielsko Biała

Nr konta: 17 2530 0008 2004 1051 1453 0001
Nest Bank

Nie zwlekaj

Kup kurs już dzisiaj!